FB

Nasi instruktorzy

Łukasz Skotnicki
- Instruktor Klubu Sportowego Gympoint.pl. Mgr Wychowania Fizycznego, mgr Fizjoterapii, dyplomowany masażysta i instruktor odnowy biologicznej. Z zainteresowaniem śledzi leczniczy wpływ ruchu na organizm człowieka.
 
Arkadiusz Prałat
 
Szczepan Rudnicki
- przygodę z tańcem zaczął w 1994 roku w klubie tanecznym "Takt" Chełm. W latach 1996 - 2001, równocześnie z treningami tańca towarzyskiego w parach, był tancerzem Formacji Tańca Latynoamerykańskiego "TAKT" ZOMAR Chełm, która odniosła wiele sukcesów, takich jak wielokrotne Mistrzostwo Polski czy 4 miejsce na Mistrzostwach Świata. Od 2002 roku trenował w klubie "Lider" Lublin, gdzie pod okiem Jerzego Oleszczyńskiego uzyskał mistrzowską międzynarodową klasę taneczną "S". Szkolił się u wielu utalentowanych trenerów z zagranicy (np. u Colina Jamesa) i czołowych trenerów z Polski (Adama Króla, Krzysztofa Hulboja, Augustina Egurroli). Ma wiele sukcesów tanecznych, do których zaliczyć można wielokrotne Mistrzostwo Okręgu Lubelskiego w tańcach latynoamerykańskich, półfinał Otwartych Mistrzostw Polski (Polish Open), a także wysokie wyniki w wielu zagranicznych turniejach.
Sylwia Delmaczyńska
- magister Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor Aerobiku. Ze sportem związana jest od wielu lat - od dziecka spędzała aktywnie czas wolny: wspinając się po górach, jeżdżąc na rowerze czy biegając. Jest osobą energiczną i pozytywnie nastawioną do życia. Lubi mocny trening, ale swoje zajęcia stara się dostosowywać do grupy, zwracając uwagę na technikę i bezpieczeństwo ćwiczeń. Fitness jest dla niej oderwaniem od rzeczywistości, a prowadzenie go powoduje ogromną radość.

Lidia Pawela
- studentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ma styczność z rozmaitymi dyscyplinami sportu, dzięki temu potrafi syntetyzować wiedzę i praktykę w pracy z ciałem. Traktuję ją jako pomost umożliwiający nam kontakt z wewnętrzną naturą człowieka. Coś co jest rzeczywiste, obecne w tu i teraz. Uważa, że dbałość o kondycję stanowi nierozłączną część samorozwoju, poznawania siebie i poszerzania możliwości na drodze do szczęścia, zadowolenia, harmonii. Swoje zajęcia prowadzi w oparciu o nabytą w ciągu kilku ostatnich lat intensywna praktykę Jogi, pilatesu, elementów treningu metabolicznego, metod relaksacyjnych i innych subdziedzin związanych z dbałością o naszą fizyczność. Z zaangażowaniem podchodzi do stawianych sobie zadań, ponieważ doświadczyła korzyści płynących z bycia aktywną kobietą.

Daria Wołoszyn
– Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, mgr fizjoterapii, instruktor odnowy biologicznej, terapeuta manualny, uczestniczka wielu specjalistycznych szkoleń pomagających zrozumieć problematykę dysfunkcji narządu ruchu. W swojej prac y zawodowej codziennie jest świadkiem jak odpowiednio dobrana aktywność fizyczna jest panaceum na wiele dolegliwości ciała oraz ducha. Podczas zajęć wykorzystuje nowoczesne metody fizjoterapii , uczy prawidłowych wzorców ruchowych, szczególną uwagę zwraca na elementy relaksacji i zmniejszenie napięcia mięśniowego struktur, które najczęściej ulegają przeciążeniom.

Agata Kościk
- Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Pasjonatka sportu w każdej formie, związana z fitnessem od 6 lat. Specjalizuje się w zajęciach choreograficznych na stepie ale nieobce są jej również formy wzmacniające oraz body&mind. Pierwsze wspomnienie związane ze sportem to zajęcia karate tradycyjnego, wiele godzin morderczych treningów i litry wylanego potu, które zaowocowały uczestnictwem w Mistrzostwach Polski oraz wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Uczestniczka licznych konwencji i szkoleń, dzięki którym podnosiła swoje kwalifikacje pod okiem najlepszych: Pawła Oracza, Sebastiana Piątka, Romana Ondraska i Ani Horobiowskiej. Uśmiechnięta i energiczna, miłośniczka muzyki jazzowej - co łatwo zauważyć na prowadzonych przez nią zajęciach mentalnych. Uważa, że praca z ludźmi uczy i rozwija, a przy okazji motywuje do dalszego samodoskonalenia się.
 
 
Joanna Kmieć Nowakowaska
- Magister Wychowania Fizycznego AWF Wrocław, magister Fizjoterapii AWF Wrocław, dyplomowana instruktorka fitness i instruktorka odnowy biologicznej. Ukończyła wiele szkoleń metody Pilates i Cantienica, a w 2009 roku uzyskała tytuł The Pilates Coach. Absolwentka kursów i warsztatów fitness związanych z treningiem funkcjonalnym, wykorzystaniem sprzętów w różnych formach zajęć, ćwiczeniami siłowymi i aktywnością osób otyłych. Instruktor Fitness od ponad 10 lat. Pracuje z kobietami w ciąży oraz prowadzi szkolenia z aktywności kobiet w ciąży i po porodzie.
 
Artur Roztropiński
 
 
Dietetyczki:
 
 
Monika Biziel
 
Mgr inż. Ewa Myszka
– dietetyk, specjalista żywienia w nadwadze i otyłości. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, specjalizująca się w Żywieniu Człowieka Zdrowego i Chorego. Członek Komisji Rewizyjnej Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach naukowych, szkoleniach oraz będąc na bieżąco z literaturą fachową z dziedziny dietetyki i żywienia. Dzięki wiedzy nabytej poprzez współpracę z lekarzami medycyny wielu specjalizacji jest dobrym diagnostą chorób dietozależnych. W swoim doświadczeniu zawodowym może pochwalić się sukcesami w żywieniu klinicznym.